Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SC1704-470
Permintaan Quote
Melayu
SC1704-470
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    SC1704-470
  • Penerangan
    FIXED IND 47UH 350MA 2.16 OHM
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.264" L x 0.220" W (6.70mm x 5.60mm)
  • Siri
    SC1704
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    47µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.043" (1.10mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    47µH Unshielded Inductor 350mA 2.16 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    2.16 Ohm Max
  • Rating Semasa
    350mA
  • Semasa - Ketepuan
    200mA
SC174MLTRT
SC174MLTRT
Penerangan: IC REG BUCK ADJ 4A SYNC 10MLPD
Pengilang: Semtech
SC173AMLTRT
SC173AMLTRT
Penerangan: IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 10MLPD
Pengilang: Semtech
SC1704-151
Penerangan: FIXED IND 150UH 190MA 6.4 OHM
Pengilang: Bel
Penerangan: FIXED IND 330UH 130MA 15 OHM SMD
Pengilang: Bel
Penerangan: FIXED IND 33UH 400MA 1.5 OHM SMD
SC1704-1R5
SC1704-1R5
Penerangan: FIXED IND 1.5UH 1.5A 140 MOHM
SC17E
SC17E
Penerangan: CUTTER TAPER SHORT NOSE SHEAR
Pengilang: Swanstrom Tools
SC1704-3R3
SC1704-3R3
Penerangan: FIXED IND 3.3UH 1.25A 190 MOHM
SC171MLTRT
SC171MLTRT
Penerangan: IC REG BUCK ADJ 1A SYNC 10MLPD
Penerangan: SCS SAFETY CONTACT ASSY SPEC
Pengilang: Omron Automation & Safety
Penerangan: FIXED IND 220UH 160MA 8.3 OHM
SC172MLTRT
SC172MLTRT
Penerangan: IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 10MLPD
Penerangan: FIXED IND 15UH 600MA 660 MOHM
SC173MLTRT
SC173MLTRT
SC1704-4R7
SC1704-4R7
Penerangan: FIXED IND 4.7UH 1A 250 MOHM SMD
Penerangan: FIXED IND 68UH 270MA 3.4 OHM SMD
Penerangan: FIXED IND 22UH 480MA 960 MOHM
SC1704-6R8
SC1704-6R8
Penerangan: FIXED IND 6.8UH 880MA 320 MOHM
SC1704-1R2
SC1704-1R2
Penerangan: FIXED IND 1.2UH 1.7A 120 MOHM
Penerangan: FIXED IND 2.2UH 1.35A 150 MOHM