Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SC1813FH-680
Permintaan Quote
Melayu
4021979Image SC1813FH-680.Bel
SC1813FH-680
Dalam stok
800+
  • Nombor Bahagian
    SC1813FH-680
  • Penerangan
    FIXED IND 68UH 660MA 730 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
  • Siri
    SC1813FH
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    68µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.197" (5.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    68µH Unshielded Wirewound Inductor 660mA 730 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    730 mOhm Max
  • Rating Semasa
    660mA
  • Semasa - Ketepuan
    670mA
SC185EULTRT
SC185EULTRT
Penerangan: IC REG BUCK 1.2V 4A SYNC 16MLPQ
Pengilang: Semtech
SC183CULTRT
SC183CULTRT
Penerangan: IC REG BUCK PROG 2A SYNC 16MLPQ
Pengilang: Semtech
SC1813FH-2R2
SC1813FH-2R2
Penerangan: FIXED IND 2.2UH 3.8A 35 MOHM SMD
Pengilang: Bel
SC1813FH-4R7
SC1813FH-4R7
Penerangan: FIXED IND 4.7UH 2.7A 54 MOHM SMD
Pengilang: Bel
SC1813FH-3R3
SC1813FH-3R3
Penerangan: FIXED IND 3.3UH 3.3A 43 MOHM SMD
SC1813FH-R18
SC1813FH-R18
Penerangan: FIXED IND 180NH 11.2A 4.5 MOHM
SC1813FH-150
SC1813FH-150
Penerangan: FIXED IND 15UH 1.4A 170 MOHM SMD
SC1813FH-R56
SC1813FH-R56
Penerangan: FIXED IND 560NH 7A 10 MOHM SMD
SC1813FH-6R8
SC1813FH-6R8
Penerangan: FIXED IND 6.8UH 2.2A 80 MOHM SMD
SC1813FH-101
SC1813FH-101
Penerangan: FIXED IND 100UH 540MA 1.11 OHM
SC1813FH-1R6
SC1813FH-1R6
Penerangan: FIXED IND 1.6UH 4.2A 25 MOHM SMD
SC185BULTRT
SC185BULTRT
Penerangan: IC REG BUCK 1V 4A SYNC 16MLPQ
SC185HULTRT
SC185HULTRT
Penerangan: IC REG BUCK 1.5V 4A SYNC 16MLPQ
SC1813FH-470
SC1813FH-470
Penerangan: FIXED IND 47UH 800MA 470 MOHM
SC1813FH-R47
SC1813FH-R47
Penerangan: FIXED IND 470NH 8A 9.5 MOHM SMD
SC182ULTRT
SC182ULTRT
Penerangan: IC REG BUCK SYNC SD 8MLPD
SC1813FH-220
SC1813FH-220
Penerangan: FIXED IND 22UH 1.2A 250 MOHM SMD
SC1813FH-R33
SC1813FH-R33
Penerangan: FIXED IND 330NH 10A 5.2 MOHM SMD
SC1813FH-330
SC1813FH-330
Penerangan: FIXED IND 33UH 920MA 350 MOHM
SC1813FH-1R2
SC1813FH-1R2
Penerangan: FIXED IND 1.2UH 4.5A 17 MOHM SMD