Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SC2220-471
Permintaan Quote
Melayu
5267941Image SC2220-471.Bel
SC2220-471
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SC2220-471
  • Penerangan
    FIXED IND 470UH 230MA 7.56 OHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.236" L x 0.209" W (6.00mm x 5.30mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    SC2220
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    470µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.197" (5.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    470µH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 7.56 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    7.56 Ohm Max
  • Rating Semasa
    230mA
  • Semasa - Ketepuan
    240mA
SC2220-R42
SC2220-R42
Penerangan: FIXED IND 420NH 5.4A 18.2 MOHM
Pengilang: Bel
SC2220-221
Penerangan: FIXED IND 220UH 300MA 3.36 OHM
Pengilang: Bel
SC2220-4R7
SC2220-4R7
Penerangan: FIXED IND 4.7UH 2.8A 63 MOHM SMD
Penerangan: FIXED IND 47UH 760MA 630 MOHM
SC2220-R24
SC2220-R24
Penerangan: FIXED IND 240NH 6.6A 14 MOHM SMD
Penerangan: FIXED IND 680UH 190MA 11.34 OHM
SC2220-3R3
SC2220-3R3
Penerangan: FIXED IND 3.3UH 3.1A 50.4 MOHM
SC2220-2R2
SC2220-2R2
Penerangan: FIXED IND 2.2UH 3.5A 40.6 MOHM
Penerangan: FIXED IND 22UH 1.23A 265 MOHM
Penerangan: FIXED IND 68UH 680MA 938 MOHM
Penerangan: FIXED IND 4.7MH 70MA 61.04 OHM
Penerangan: FIXED IND 330UH 260MA 6.16 OHM
Penerangan: FIXED IND 2.2MH 100MA 30.1 OHM
SC224DR2G
SC224DR2G
Penerangan: IC OPAMP 14SOIC
Pengilang: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
SC2220-6R8
SC2220-6R8
Penerangan: FIXED IND 6.8UH 2.38A 104 MOHM
SC2220-1R5
SC2220-1R5
Penerangan: FIXED IND 1.5UH 3.9A 30.8 MOHM
SC2220-1R0
SC2220-1R0
Penerangan: FIXED IND 1UH 4.4A 26.6 MOHM SMD
Penerangan: FIXED IND 33UH 960MA 448 MOHM
SC224DTBR2G
SC224DTBR2G
Penerangan: IC OPAMP 14TSSOP
SC2220-R10
SC2220-R10
Penerangan: FIXED IND 100NH 7.8A 9.8 MOHM