Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SC2506-470
Permintaan Quote
Melayu
1963720Image SC2506-470.Bel
SC2506-470
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SC2506-470
  • Penerangan
    FIXED IND 47UH 560MA 880 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.364" L x 0.310" W (9.25mm x 7.87mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    SC2506
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    47µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.065" (1.65mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    47µH Unshielded Inductor 560mA 880 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    880 mOhm Max
  • Rating Semasa
    560mA
  • Semasa - Ketepuan
    500mA
SC2506-100
Penerangan: FIXED IND 10UH 1.1A 240 MOHM SMD
Pengilang: Bel
Penerangan: FIXED IND 100UH 400MA 2 OHM SMD
Pengilang: Bel
Penerangan: FIXED IND 220UH 240MA 4.6 OHM
Penerangan: FIXED IND 22UH 780MA 420 MOHM
SC250DP
SC250DP
Penerangan: AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT
Pengilang: Mallory Sonalert Products
Penerangan: FIXED IND 33UH 680MA 650 MOHM
Penerangan: FIXED IND 680UH 140MA 15.3 OHM
SC2506-6R8
SC2506-6R8
Penerangan: FIXED IND 6.8UH 1.5A 165 MOHM
Penerangan: FIXED IND 150UH 300MA 3.4 OHM
SC250DPR
SC250DPR
Penerangan: AUDIO PIEZO IND 60-150V PNL MNT
Penerangan: FIXED IND 1MH 130MA 20.6 OHM SMD
Penerangan: FIXED IND 15UH 900MA 300 MOHM
SC250DJR
SC250DJR
Penerangan: PROG SOCKET CPPX8 SMT PLSTC PKG
Pengilang: Cardinal Components
SC250D
SC250D
Penerangan: FIXED IND 330UH 190MA 7.3 OHM
Penerangan: FIXED IND 470UH 160MA 12 OHM SMD
Penerangan: FIXED IND 68UH 480MA 1.3 OHM SMD
SC250DJ
SC250DJ
SC2506-4R7
SC2506-4R7
Penerangan: FIXED IND 4.7UH 1.6A 145 MOHM