Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SC312MF-120
Permintaan Quote
Melayu
6972254Image SC312MF-120.Bel
SC312MF-120
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SC312MF-120
  • Penerangan
    FIXED IND 12UH 500MA 792 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    SC312MF
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    12µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.053" (1.35mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    12µH Shielded Wirewound Inductor 500mA 792 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    792 mOhm Max
  • Rating Semasa
    500mA
  • Semasa - Ketepuan
    850mA
SC3120A
SC3120A
Penerangan: S.S. CONTROL 3 CHANNEL CHASER
Pengilang: Hamlin / Littelfuse
SC312MF-150
SC312MF-150
Penerangan: FIXED IND 15UH 480MA 900 MOHM
Pengilang: Bel
SC312MF-100
SC312MF-100
Penerangan: FIXED IND 10UH 580MA 673 MOHM
Pengilang: Bel
SC312MF-220
SC312MF-220
Penerangan: FIXED IND 22UH 400MA 1.4 OHM SMD
SC3108A-18-73S
SC3108A-18-73S
Penerangan: CONN PLUG W/SOCKETS
Pengilang: Amphenol Industrial
SC3102DULTRT
SC3102DULTRT
Penerangan: IC REG BUCK 1.1V 2A SYNC 16MLPQ
Pengilang: Semtech
SC312MF-3R3
SC312MF-3R3
Penerangan: FIXED IND 3.3UH 980MA 210 MOHM
SC312MF-390
SC312MF-390
Penerangan: FIXED IND 39UH 270MA 2.85 OHM
SC312MF-330
SC312MF-330
Penerangan: FIXED IND 33UH 330MA 2.4 OHM SMD
SC312MF-180
SC312MF-180
Penerangan: FIXED IND 18UH 440MA 1.16 OHM
SC312MF-2R2
SC312MF-2R2
Penerangan: FIXED IND 2.2UH 1.2A 157 MOHM
SC312MF-270
SC312MF-270
Penerangan: FIXED IND 27UH 380MA 1.65 OHM
SC3102EULTRT
SC3102EULTRT
Penerangan: IC REG BUCK 1.2V 2A SYNC 16MPLQ
Pengilang: Semtech
SC310CSKTRT
SC310CSKTRT
Penerangan: IC OPAMP CUR SENS 900KHZ SOT23-6
SC3102HULTRT
SC3102HULTRT
Penerangan: IC REG BUCK 1.5V 2A SYNC 16MLPD
SC310BSKTRT
SC310BSKTRT
Penerangan: IC OPAMP CUR SENS 1.4MHZ SOT23-6
SC310ASKTRT
SC310ASKTRT
Penerangan: IC OPAMP CURR SENSE 2MHZ SOT23-6
SC312MF-1R0
SC312MF-1R0
Penerangan: FIXED IND 1UH 1.6A 87 MOHM SMD
SC312MF-1R5
SC312MF-1R5
Penerangan: FIXED IND 1.5UH 1.5A 104 MOHM