Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SC5040F-221
Permintaan Quote
Melayu
5234404Image SC5040F-221.Bel
SC5040F-221
Dalam stok
200+
  • Nombor Bahagian
    SC5040F-221
  • Penerangan
    FIXED IND 220UH 1.8A 310 MOHM
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm)
  • Siri
    SC5040F
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    220µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.450" (11.43mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    220µH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 310 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    310 mOhm Max
  • Rating Semasa
    1.8A
  • Semasa - Ketepuan
    3.3A
SC503J4J
SC503J4J
Penerangan: THERMISTOR NTC 50KOHM 3892K BEAD
Pengilang: U.S. Sensor
SC5040F-330
SC5040F-330
Penerangan: FIXED IND 33UH 5A 51.2 MOHM SMD
Pengilang: Bel
SC502S
SC502S
Penerangan: CONTROLLER 5-WIRE SER RESISTIVE
Pengilang: 3M
SC5040F-680
SC5040F-680
Penerangan: FIXED IND 68UH 3.2A 100 MOHM SMD
Pengilang: Bel
SC5040F-4R7
SC5040F-4R7
Penerangan: FIXED IND 4.7UH 14A 8.5 MOHM SMD
SC5040F-6R8
SC5040F-6R8
Penerangan: FIXED IND 6.8UH 11.2A 11.5 MOHM
SC5040F-151
SC5040F-151
Penerangan: FIXED IND 150UH 2.3A 216 MOHM
SC5040F-100
SC5040F-100
Penerangan: FIXED IND 10UH 9.5A 15.7 MOHM
SC5040F-331
SC5040F-331
Penerangan: FIXED IND 330UH 1.5A 450 MOHM
SC5040FH-100
SC5040FH-100
Penerangan: FIXED IND 10UH 10A 14.1 MOHM SMD
SC5040F-101
SC5040F-101
Penerangan: FIXED IND 100UH 2.8A 146 MOHM
SC5040F-150
SC5040F-150
Penerangan: FIXED IND 15UH 8A 23.5 MOHM SMD
SC5040F-471
SC5040F-471
Penerangan: FIXED IND 470UH 1.2A 600 MOHM
SC5022FH-R47
SC5022FH-R47
Penerangan: FIXED IND 470NH 20A 2 MOHM SMD
SC5040F-681
SC5040F-681
Penerangan: FIXED IND 680UH 1A 890 MOHM SMD
SC5040F-5R6
SC5040F-5R6
Penerangan: FIXED IND 5.6UH 12.5A 9.8 MOHM
SC5040F-220
SC5040F-220
Penerangan: FIXED IND 22UH 6.5A 34.2 MOHM
SC5022FH-R82
SC5022FH-R82
Penerangan: FIXED IND 820NH 17A 2.6 MOHM SMD
SC5022FH-6R8
SC5022FH-6R8
Penerangan: FIXED IND 6.8UH 6.5A 18 MOHM SMD
SC5040F-470
SC5040F-470
Penerangan: FIXED IND 47UH 4A 71.4 MOHM SMD