Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SC73B-270
Permintaan Quote
Melayu
2323439Image SC73B-270.Bel
SC73B-270
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SC73B-270
  • Penerangan
    FIXED IND 27UH 1.5A 170 MOHM SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    SC73B
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.52MHz
  • inductance
    27µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.177" (4.50mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    27µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 170 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    170 mOhm Max
  • Rating Semasa
    1.5A
  • Semasa - Ketepuan
    940mA
SC73B-180
SC73B-180
Penerangan: FIXED IND 18UH 1.8A 110 MOHM SMD
Pengilang: Bel
SC73B-331
SC73B-331
Penerangan: FIXED IND 330UH 440MA 1.76 OHM
Pengilang: Bel
SC73B-221
SC73B-221
Penerangan: FIXED IND 220UH 540MA 1.2 OHM
SC73B-181
SC73B-181
Penerangan: FIXED IND 180UH 620MA 1.02 OHM
SC73B-330
SC73B-330
Penerangan: FIXED IND 33UH 1.4A 200 MOHM SMD
SC73B-100
SC73B-100
Penerangan: FIXED IND 10UH 2.4A 80 MOHM SMD
SC73B-680
SC73B-680
Penerangan: FIXED IND 68UH 1.05A 400 MOHM
SC73B-271
SC73B-271
Penerangan: FIXED IND 270UH 480MA 1.31 OHM
SC73B-220
SC73B-220
Penerangan: FIXED IND 22UH 1.65A 130 MOHM
SC73B-820
SC73B-820
Penerangan: FIXED IND 82UH 960MA 470 MOHM
SC74LCX16244DTRG
SC74LCX16244DTRG
Penerangan: INTEGRATED CIRCUIT
Pengilang: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
SC73B-121
SC73B-121
Penerangan: FIXED IND 120UH 800MA 660 MOHM
SC73B-101
SC73B-101
Penerangan: FIXED IND 100UH 880MA 500 MOHM
SC73B-150
SC73B-150
Penerangan: FIXED IND 15UH 2A 100 MOHM SMD
Penerangan: INTEGRATED CIRCUIT
SC73B-120
SC73B-120
Penerangan: FIXED IND 12UH 2.2A 90 MOHM SMD
SC73B-151
SC73B-151
Penerangan: FIXED IND 150UH 720MA 750 MOHM
SC73B-390
SC73B-390
Penerangan: FIXED IND 39UH 1.3A 220 MOHM SMD
SC73B-470
SC73B-470
Penerangan: FIXED IND 47UH 1.22A 290 MOHM
SC73B-560
SC73B-560
Penerangan: FIXED IND 56UH 1.13A 340 MOHM