Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SC75B-270
Permintaan Quote
Melayu
4069349Image SC75B-270.Bel
SC75B-270
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SC75B-270
  • Penerangan
    FIXED IND 27UH 1.85A 120 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    SC75B
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.52MHz
  • inductance
    27µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.217" (5.50mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    27µH Unshielded Wirewound Inductor 1.85A 120 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    120 mOhm Max
  • Rating Semasa
    1.85A
  • Semasa - Ketepuan
    1.3A
SC75B-390
SC75B-390
Penerangan: FIXED IND 39UH 1.55A 160 MOHM
Pengilang: Bel
SC75B-151
SC75B-151
Penerangan: FIXED IND 150UH 800MA 640 MOHM
Pengilang: Bel
SC75B-120
SC75B-120
Penerangan: FIXED IND 12UH 3A 80 MOHM SMD
SC75B-560
SC75B-560
Penerangan: FIXED IND 56UH 1.3A 240 MOHM SMD
SC75B-391
SC75B-391
Penerangan: FIXED IND 390UH 500MA 1.77 OHM
SC75B-121
SC75B-121
Penerangan: FIXED IND 120UH 860MA 470 MOHM
SC75B-471
SC75B-471
Penerangan: FIXED IND 470UH 460MA 1.96 OHM
SC75B-680
SC75B-680
Penerangan: FIXED IND 68UH 1.12A 280 MOHM
SC75B-330
SC75B-330
Penerangan: FIXED IND 33UH 1.7A 130 MOHM SMD
SC75B-101
SC75B-101
Penerangan: FIXED IND 100UH 900MA 430 MOHM
SC75B-820
SC75B-820
Penerangan: FIXED IND 82UH 1.03A 370 MOHM
SC75B-470
SC75B-470
Penerangan: FIXED IND 47UH 1.47A 180 MOHM
SC75B-180
SC75B-180
Penerangan: FIXED IND 18UH 2.4A 100 MOHM SMD
SC75B-221
SC75B-221
Penerangan: FIXED IND 220UH 680MA 960 MOHM
SC75B-220
SC75B-220
Penerangan: FIXED IND 22UH 2.1A 110 MOHM SMD
SC75B-181
SC75B-181
Penerangan: FIXED IND 180UH 760MA 710 MOHM
SC75B-271
SC75B-271
Penerangan: FIXED IND 270UH 600MA 1.11 OHM
SC75B-100
SC75B-100
Penerangan: FIXED IND 10UH 3.2A 70 MOHM SMD
SC75B-150
SC75B-150
Penerangan: FIXED IND 15UH 2.75A 90 MOHM SMD
SC75B-331
SC75B-331
Penerangan: FIXED IND 330UH 520MA 1.26 OHM