Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCEP147S-2R4
Permintaan Quote
Melayu
3464378Image SCEP147S-2R4.Bel
SCEP147S-2R4
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
300+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SCEP147S-2R4
  • Penerangan
    FIXED IND 2.4UH 13A 3.9 MOHM SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.591" L x 0.587" W (15.00mm x 14.90mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    SCEP147S
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    2.4µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.319" (8.10mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    2.4µH Shielded Inductor 13A 3.9 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    3.9 mOhm Max
  • Rating Semasa
    13A
  • Semasa - Ketepuan
    22.4A