Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCMD4D08-270
Permintaan Quote
Melayu
726074Image SCMD4D08-270.Bel
SCMD4D08-270
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SCMD4D08-270
  • Penerangan
    FIXED IND 27UH 360MA 1.72 OHM
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.252" L x 0.197" W (6.40mm x 5.00mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    SCMD4D08
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    27µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.039" (1.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    27µH Unshielded Inductor 360mA 1.72 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    1.72 Ohm Max
  • Rating Semasa
    360mA
  • Semasa - Ketepuan
    360mA