Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCPH73-221
Permintaan Quote
Melayu
4423436Image SCPH73-221.Bel
SCPH73-221
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SCPH73-221
  • Penerangan
    FIXED IND 220UH 430MA 1.7 OHM
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    SCPH73
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1kHz
  • inductance
    220µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.142" (3.60mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    220µH Shielded Inductor 430mA 1.7 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    1.7 Ohm Max
  • Rating Semasa
    430mA
  • Semasa - Ketepuan
    300mA