Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCPH73B-181
Permintaan Quote
Melayu
3361559Image SCPH73B-181.Bel
SCPH73B-181
  • Nombor Bahagian
    SCPH73B-181
  • Penerangan
    FIXED IND 180UH 480MA 1.5 OHM
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1kHz
  • inductance
    180µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.150" (3.80mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    180µH Shielded Inductor 480mA 1.5 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    1.5 Ohm Max
  • Rating Semasa
    480mA
  • Semasa - Ketepuan
    330mA