Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCPH73B-820
Permintaan Quote
Melayu
2192618Image SCPH73B-820.Bel
SCPH73B-820
  • Nombor Bahagian
    SCPH73B-820
  • Penerangan
    FIXED IND 82UH 800MA 600 MOHM
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1kHz
  • inductance
    82µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.150" (3.80mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    82µH Shielded Inductor 800mA 600 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    600 mOhm Max
  • Rating Semasa
    800mA
  • Semasa - Ketepuan
    520mA