Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCR125B-330
Permintaan Quote
Melayu
994728Image SCR125B-330.Bel
SCR125B-330
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SCR125B-330
  • Penerangan
    FIXED IND 33UH 3.49A 100 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.516" L x 0.476" W (13.10mm x 12.10mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    SCR125B
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.52kHz
  • inductance
    33µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.232" (5.90mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    33µH Shielded Inductor 3.49A 100 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    100 mOhm Max
  • Rating Semasa
    3.49A
  • Semasa - Ketepuan
    1.8A