Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH105R-391
Permintaan Quote
Melayu
2332282Image SCRH105R-391.Bel
SCRH105R-391
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    SCRH105R-391
  • Penerangan
    FIXED IND 390UH 780MA 953 MOHM
  • Toleransi
    ±30%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
  • Siri
    SCRH105R
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    390µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.201" (5.10mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    390µH Shielded Inductor 780mA 953 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    953 mOhm Max
  • Rating Semasa
    780mA
  • Semasa - Ketepuan
    570mA