Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH125B-220
Permintaan Quote
Melayu
971590Image SCRH125B-220.Bel
SCRH125B-220
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    SCRH125B-220
  • Penerangan
    FIXED IND 22UH 4A 44 MOHM SMD
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
  • Siri
    SCRH125B
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1kHz
  • inductance
    22µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.244" (6.20mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    22µH Shielded Inductor 4A 44 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    44 mOhm Max
  • Rating Semasa
    4A
  • Semasa - Ketepuan
    2.8A