Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH2D11-6R8
Permintaan Quote
Melayu
3391032Image SCRH2D11-6R8.Bel
SCRH2D11-6R8
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    SCRH2D11-6R8
  • Penerangan
    FIXED IND 6.8UH 860MA 304 MOHM
  • Toleransi
    ±30%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
  • Siri
    SCRH2D11
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    6.8µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    6.8µH Shielded Inductor 860mA 304 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    304 mOhm Max
  • Rating Semasa
    860mA
  • Semasa - Ketepuan
    400mA