Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH4D14R-4R7
Permintaan Quote
Melayu
5373906Image SCRH4D14R-4R7.Bel
SCRH4D14R-4R7
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    SCRH4D14R-4R7
  • Penerangan
    FIXED IND 4.7UH 1.23A 165 MOHM
  • Toleransi
    ±30%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
  • Siri
    SCRH4D14R
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    4.7µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.059" (1.50mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    4.7µH Shielded Inductor 1.23A 165 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    165 mOhm Max
  • Rating Semasa
    1.23A
  • Semasa - Ketepuan
    750mA