Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH4D18-390
Permintaan Quote
Melayu
4325307Image SCRH4D18-390.Bel
SCRH4D18-390
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    SCRH4D18-390
  • Penerangan
    FIXED IND 39UH 590MA 709 MOHM
  • Toleransi
    ±30%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
  • Siri
    SCRH4D18
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    39µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    39µH Shielded Inductor 590mA 709 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    709 mOhm Max
  • Rating Semasa
    590mA
  • Semasa - Ketepuan
    300mA