Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung sepaksi (RF) - Adapter > VBA109-75
Permintaan Quote
Melayu
2043321Image VBA109-75.Bel
VBA109-75
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    VBA109-75
  • Penerangan
    CONN ADAPT PLUG TO JACK BNC
  • Model ECAD
  • Style
    T-Shape
  • Siri
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    VBA10975
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 165°C
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • pemasangan Ciri
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Cycles mengawan
    500
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kehilangan Insertion
    0.2dB
  • Perlindungan Ingress
  • termasuk
  • galangan
    75 Ohm
  • Kekerapan - Max
    1GHz
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Bayonet Lock, Bayonet Lock
  • Bahan dielektrik
    Polyoxymethylene (POM) Acetal
  • Penerangan terperinci
    Adapter Coaxial Connector BNC Plug, Male Pin To BNC Jack, Female Socket (2) 75 Ohm
  • Menukar To (Adapter End)
    BNC Jack, Female Socket (2)
  • Menukar From (Adapter End)
    BNC Plug, Male Pin
  • Jenis penukaran
    Same Series
  • pusat Jantina
    Female to Male
  • Hubungi Plating
    Gold
  • Hubungi Bahan
    Brass
  • Bahan badan
    Brass
  • badan Selesai
    Nickel
  • Adapter Jenis
    Plug to Jack
  • Adapter Siri
    BNC to BNC, Dual
APH-BNCJ-HDBNCP
APH-BNCJ-HDBNCP
Penerangan: CONN ADAPT HDBNC PLUG - BNC JACK
Pengilang: Amphenol Connex (Amphenol RF)
VBA90-1
VBA90-1
Penerangan: CONN ADAPT JACK-JACK BNC 50 OHM