Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung sepaksi (RF) > 1794ABHD1
Permintaan Quote
Melayu
1794ABHD1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    1794ABHD1
  • Penerangan
    CONN, DB BNC, FOR RG7 CABLE
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Model ECAD
  • Siri
  • Nama lain
    BEL14558
  • Penerangan terperinci
    Connector
Penerangan: CONN TERM FEM 22-26AWG CRMP 1=10
Pengilang: Agastat Relays / TE Connectivity
1794A 0031000
1794A 0031000
Penerangan: #16 LDPE/GIFHDLDPE SH FRPVC
Pengilang: Belden
1794A N3U1000
1794A N3U1000
Pengilang: Belden
Penerangan: TERM BLOCK HDR 34POS 90DEG 3.5MM
Pengilang: Weidmuller
1794A 010N1000
1794A 010N1000
Penerangan: TERM BLOCK HDR 40POS 90DEG 3.5MM
Pengilang: Phoenix Contact
1794A 0041000
1794A 0041000
1794A 0021000
1794A 0021000
Penerangan: TERM BLOCK HDR 36POS 90DEG 3.5MM
Pengilang: Weidmuller
1795
Penerangan: ROLLPIN, .093X.250
Pengilang: Greenlee Communications
Penerangan: TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5MM
Pengilang: Phoenix Contact
1794A 0091000
1794A 0091000
Penerangan: TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.5MM
1794A 0081000
1794A 0081000
1794A 0071000
1794A 0071000
1794A 0101000
1794A 0101000
Penerangan: CONN SKT DIMM 168POS PCB
1795
Penerangan: POWER SPLY DC LINEAR 0-64V 0-15A
Pengilang: B&K Precision
1794A 0061000
1794A 0061000