Rumah > Produk > Kabel, Wires - Pengurusan > aksesori > BLRS250-18B
Permintaan Quote
Melayu
BLRS250-18B
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    BLRS250-18B
  • Penerangan
    18" UNIV CBL RUNWAY - BK
  • Siri
  • bahan
    Steel
  • Untuk Kegunaan Dengan / Produk Berkaitan
  • ciri-ciri
    18.00" W x 10.0' L (457.2mm x 3.0m)