Rumah > Produk > Kabel, Wires > Kabel gentian optik > FDSD048PK
Permintaan Quote
Melayu
552988
FDSD048PK
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    FDSD048PK
  • Penerangan
    FD DN_TB OS2 48F OFNP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Model ECAD
  • Siri
  • Nama lain
    BEL31616
  • Penerangan terperinci
    Fiber Optic Cable
FDSD0518-H-3R3M=P3
FDSD0518-H-3R3M=P3
Penerangan: FIXED IND 3.3UH 3.4A 58 MOHM SMD