Rumah > Produk > Optoelectronics > LED Lighting - tongkol, Enjin, Modul > BC5500-R-DS-48
Permintaan Quote
Melayu
BC5500-R-DS-48
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    BC5500-R-DS-48
  • Penerangan
    LED ENGINE C5500 RED 48" STRIP
  • Model ECAD
  • panjang gelombang
    625nm
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Typ)
    24V
  • sudut Penglihatan
  • Jenis
    LED Engine
  • Suhu - Ujian
  • Saiz / Dimensi
    1219.20mm L x 21.00mm W
  • Siri
    Coastline C5500
  • pembungkusan
  • Nama lain
    C5500-R-DS-48
    C5500-R-DS-48-ND
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Lumen / @ Semasa - Ujian
  • Light Emitting Surface (LES)
  • Jenis Lens
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi
    12.00mm