Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > 74F475AI
Permintaan Quote
Melayu
74F475AI
  • Nombor Bahagian
    74F475AI
  • Penerangan
    FIXED IND 47UH 350MA 3.5 OHM TH
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    74F
  • penilaian
  • Q @ Freq
    90 @ 2.52MHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Iron
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.52MHz
  • inductance
    47µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    19MHz
  • Penerangan terperinci
    47µH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 3.5 Ohm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    3.5 Ohm Max
  • Rating Semasa
    350mA