Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Single > CD214C-R3100
Permintaan Quote
Melayu
2697218Image CD214C-R3100.Bourns, Inc.
CD214C-R3100
  • Nombor Bahagian
    CD214C-R3100
  • Penerangan
    DIODE GEN PURP 100V 3A SMC
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1.15V @ 3A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    100V
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMC (DO-214AB)
  • Speed
    Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-214AB, SMC
  • Suhu operasi - Junction
    -65°C ~ 175°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Standard
  • Penerangan terperinci
    Diode Standard 100V 3A Surface Mount SMC (DO-214AB)
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    10µA @ 100V
  • Semasa - Purata Rectified (Io)
    3A
  • Kemuatan @ Vr, F
    40pF @ 4V, 1MHz