Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > CRA2512-FZ-R050ELF
Permintaan Quote
Melayu
5820620Image CRA2512-FZ-R050ELF.Bourns
CRA2512-FZ-R050ELF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CRA2512-FZ-R050ELF
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2512
  • Saiz / Dimensi
    0.254" L x 0.132" W (6.45mm x 3.35mm)
  • Siri
    CRA2512
  • Mod panel
    50 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    2512 (6432 Metric)
  • Nama lain
    CRA2512-FZ-R050ELFDKR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 170°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    50 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element