Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > CRF1206-FZ-R020ELF
Permintaan Quote
Melayu
5339486Image CRF1206-FZ-R020ELF.Bourns, Inc.
CRF1206-FZ-R020ELF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CRF1206-FZ-R020ELF
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm)
  • Siri
    CRF
  • Mod panel
    20 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 170°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    20 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element