Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > CRF2512-FZ-R040ELF
Permintaan Quote
Melayu
897397Image CRF2512-FZ-R040ELF.Bourns, Inc.
CRF2512-FZ-R040ELF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CRF2512-FZ-R040ELF
  • Penerangan
    RES 0.04 OHM 1% 1W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2512
  • Saiz / Dimensi
    0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
  • Siri
    CRF
  • Mod panel
    40 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2512 (6432 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 170°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    40 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element