Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > CRM1206-FX-R100ELF
Permintaan Quote
Melayu
4911933Image CRM1206-FX-R100ELF.Bourns, Inc.
CRM1206-FX-R100ELF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CRM1206-FX-R100ELF
  • Penerangan
    RES 0.1 OHM 1% 1/2W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
  • Siri
    CRM1206
  • Mod panel
    100 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    CRM1206-FX-R100ELFCT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    100 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film