Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > CRM2010-FX-R390ELF
Permintaan Quote
Melayu
2691471Image CRM2010-FX-R390ELF.Bourns, Inc.
CRM2010-FX-R390ELF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
8000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CRM2010-FX-R390ELF
  • Penerangan
    RES 0.39 OHM 1% 1W 2010
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2010
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Siri
    CRM2010
  • Mod panel
    390 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2010 (5025 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    390 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film