Rumah > Produk > Perlindungan litar > PTC resettable fius > MF-R015/600-B-0
Permintaan Quote
Melayu
6532702Image MF-R015/600-B-0.Bourns, Inc.
MF-R015/600-B-0
  • Nombor Bahagian
    MF-R015/600-B-0
  • Penerangan
    PTC RESET FUSE 250V 150MA RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Max
    250V (600V Int)
  • Jenis
    Polymeric
  • Masa untuk Trip
    5s
  • Ketebalan (Max)
  • Saiz / Dimensi
    0.532" L x 0.236" W (13.50mm x 6.00mm)
  • Siri
    Multifuse®, MF-R/600
  • Rintangan - Post Lawatan (R1) (Max)
    22 Ohms
  • Rintangan - awal (Ri) (Min)
    9 Ohms
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Disc
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.496" (12.60mm)
  • Penerangan terperinci
    Polymeric PTC Resettable Fuse 250V (600V Int) 150mA Ih Through Hole Radial, Disc
  • Semasa - Lawatan (Ia)
    300mA
  • Semasa - Max
    3A
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    150mA