Rumah > Produk > Perlindungan litar > PTC resettable fius > MF-R135-AP-99
Permintaan Quote
Melayu
5833297Image MF-R135-AP-99.Bourns, Inc.
MF-R135-AP-99
  • Nombor Bahagian
    MF-R135-AP-99
  • Penerangan
    PTC RESET FUSE 30V 1.35A RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Max
    30V
  • Jenis
    Polymeric
  • Masa untuk Trip
    7.3s
  • Ketebalan (Max)
  • Saiz / Dimensi
    0.350" Dia x 0.118" T (8.90mm x 3.00mm)
  • Siri
    Multifuse®, MF-R
  • Rintangan - Post Lawatan (R1) (Max)
    170 mOhms
  • Rintangan - awal (Ri) (Min)
    65 mOhms
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Disc
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
    0.201" (5.10mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.744" (18.90mm)
  • Penerangan terperinci
    Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc
  • Semasa - Lawatan (Ia)
    2.7A
  • Semasa - Max
    40A
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    1.35A