Rumah > Produk > Perlindungan litar > PTC resettable fius > MF-RX250/72-AP
Permintaan Quote
Melayu
6085011Image MF-RX250/72-AP.Bourns, Inc.
MF-RX250/72-AP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MF-RX250/72-AP
  • Penerangan
    PTC RESET FUSE 72V 2.5A RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Max
    72V
  • Jenis
    Polymeric
  • Masa untuk Trip
    15.6s
  • Ketebalan (Max)
  • Saiz / Dimensi
    0.839" L x 0.122" W (21.30mm x 3.10mm)
  • Siri
    Multifuse®, MF-RX/72
  • Rintangan - Post Lawatan (R1) (Max)
    130 mOhms
  • Rintangan - awal (Ri) (Min)
    50 mOhms
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Disc
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    5 Weeks
  • Lead Jarak
    0.402" (10.20mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.039" (26.40mm)
  • Penerangan terperinci
    Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 2.5A Ih Through Hole Radial, Disc
  • Semasa - Lawatan (Ia)
    5A
  • Semasa - Max
    40A
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    2.5A