Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > PM1008-R33K
Permintaan Quote
Melayu
3921476Image PM1008-R33K.Bourns, Inc.
PM1008-R33K
  • Nombor Bahagian
    PM1008-R33K
  • Penerangan
    FIXED IND 330NH 450MA 1.05 OHM
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
    1008 (2520 Metric)
  • Saiz / Dimensi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    PM1008
  • penilaian
  • Q @ Freq
    45 @ 100MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1008 (2520 Metric)
  • Nama lain
    M1194TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ceramic
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    25MHz
  • inductance
    330nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.071" (1.80mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    570MHz
  • Penerangan terperinci
    330nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 1.05 Ohm 1008 (2520 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    1.05 Ohm
  • Rating Semasa
    450mA