Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers trimmer > PVC6A252C01B00
Permintaan Quote
Melayu
221606Image PVC6A252C01B00.Bourns, Inc.
PVC6A252C01B00
  • Nombor Bahagian
    PVC6A252C01B00
  • Penerangan
    TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    Square - 0.272" x 0.272" Face x 0.205" H (6.90mm x 6.90mm x 5.20mm)
  • Mod panel
    2.5 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • Penerangan terperinci
    2.5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Top Adjustment