Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Potentiometers trimmer > PVC6E253C01B00
Permintaan Quote
Melayu
6006312Image PVC6E253C01B00.Bourns, Inc.
PVC6E253C01B00
  • Nombor Bahagian
    PVC6E253C01B00
  • Penerangan
    TRIMMER 25K OHM 0.5W PC PIN SIDE
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • Style penamatan
    PC Pins
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    Rectangular - 0.315" x 0.272" Face x 0.315" H (8.00mm x 6.90mm x 8.00mm)
  • Siri
    PVC6
  • Bahan rintangan
    Ceramic
  • Mod panel
    25 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
  • Bilangan Turns
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Penerangan terperinci
    25 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Side Adjustment