Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > PWR221T-30-R025J
Permintaan Quote
Melayu
1932555Image PWR221T-30-R025J.Bourns, Inc.
PWR221T-30-R025J
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
300+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PWR221T-30-R025J
  • Penerangan
    RES 0.025 OHM 30W 5% TO220-2
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±600ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-220-2
  • Saiz / Dimensi
    0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
  • Siri
    PWR221T-30
  • Mod panel
    25 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    30W
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-220-2
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 150°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.760" (19.30mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    25 mOhms ±5% 30W Through Hole Resistor TO-220-2 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film