Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > PWR263S-35-R500J
Permintaan Quote
Melayu
3692732Image PWR263S-35-R500J.Bourns, Inc.
PWR263S-35-R500J
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
300+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PWR263S-35-R500J
  • Penerangan
    RES 0.5 OHM 5% 35W D2PAK
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    D2PAK
  • Saiz / Dimensi
    0.398" L x 0.409" W (10.10mm x 10.40mm)
  • Siri
    PWR263S-35
  • Mod panel
    500 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    35W
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Nama lain
    PWR263S35R500J
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    7 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.192" (4.88mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    500 mOhms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film