Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SDR1030-220M
Permintaan Quote
Melayu
2297707Image SDR1030-220M.Bourns, Inc.
SDR1030-220M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SDR1030-220M
  • Penerangan
    FIXED IND 22UH 1.38A 145 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    SDR1030
  • penilaian
  • Q @ Freq
    20 @ 2.52MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    22µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.130" (3.30mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    22.3MHz
  • Penerangan terperinci
    22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.38A 145 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    145 mOhm Max
  • Rating Semasa
    1.38A
  • Semasa - Ketepuan
    1.6A