Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SRP5015TA-R15Y
Permintaan Quote
Melayu
4585192Image SRP5015TA-R15Y.Bourns, Inc.
SRP5015TA-R15Y
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SRP5015TA-R15Y
  • Penerangan
    FIXED IND 150NH 16A 4.1 MOHM SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±30%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    SRP5015TA
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
    5 @ 100kHz
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Nama lain
    SRP5015TA-R15YCT
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Carbonyl Powder
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    150nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.059" (1.50mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    220MHz
  • Penerangan terperinci
    150nH Shielded Wirewound Inductor 16A 4.1 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    4.1 mOhm Max
  • Rating Semasa
    16A
  • Semasa - Ketepuan
    25A