Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SRP5020TA-R68M
Permintaan Quote
Melayu
3280281Image SRP5020TA-R68M.Bourns, Inc.
SRP5020TA-R68M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SRP5020TA-R68M
  • Penerangan
    IND,5.7X5.2X1.8MM,0.68UH20%,10A,
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.205" W (5.70mm x 5.20mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    SRP5020TA
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
    12 @ 100kHz
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Nama lain
    SRP5020TA-R68MDKR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Metal
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    0.68µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    90MHz
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    0.68µH Shielded Wirewound Inductor 10A 12.4 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    12.4 mOhm Max
  • Rating Semasa
    10A
  • Semasa - Ketepuan
    12.8A