Rumah > Produk > Perlindungan litar > Elektrik, Specialty Fuses > 50NHG02B
Permintaan Quote
Melayu
50NHG02B
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    50NHG02B
  • Penerangan
    FUSE SQUARE 50A 500VAC/250VDC
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
    500V
  • Saiz / Dimensi
    2.953" L x 2.047" W x 2.165" H (75.00mm x 52.00mm x 55.00mm)
  • Siri
  • Masa tindak balas
    Fast
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Rectangular, Blade
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Holder
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • lebur I²t
    5600
  • Pengilang Standard Lead Time
    5 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis fius
    Square
  • ciri-ciri
    Indicating
  • Rating Semasa
    50A