Rumah > Produk > Perlindungan litar > Komponen Tukar cabut > BDNF1200
Permintaan Quote
Melayu
BDNF1200
  • Nombor Bahagian
    BDNF1200
  • Penerangan
    SWITCH DISCONNCT 1200A 600V 3POS
  • Model ECAD
  • voltan
    600V