Rumah > Produk > Perlindungan litar > fius > BK/C518-500-R
Permintaan Quote
Melayu
1643094Image BK/C518-500-R.Bussmann (Eaton)
BK/C518-500-R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    BK/C518-500-R
  • Penerangan
    FUSE GLASS 500MA 250VAC 2AG
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
    250V
  • Saiz / Dimensi
    0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm)
  • Siri
    C518
  • Masa tindak balas
    Fast
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    2AG, 5mm x 15mm (Axial)
  • Nama lain
    BK-C518-500-R
    BK/C518-500R
    BK/C518500R
    C518-500-R
    C518-500R
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • lebur I²t
    0.059
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis fius
    Cartridge, Glass
  • DC sejuk rintangan
    1.66 Ohms
  • Rating Semasa
    500mA
  • warna
  • Breaking Kapasiti @ nilai voltan
    35A