Rumah > Produk > Perlindungan litar > fius > BK/S501-V-200-R
Permintaan Quote
Melayu
1460738Image BK/S501-V-200-R.Bussmann (Eaton)
BK/S501-V-200-R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    BK/S501-V-200-R
  • Penerangan
    FUSE CERAMIC 200MA 250VAC 5X20MM
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
    250V
  • Saiz / Dimensi
    0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
  • Siri
    S501
  • Masa tindak balas
    Fast
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    5mm x 20mm (Axial)
  • Nama lain
    BK-S501-V-200-R
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • lebur I²t
    0.02
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis fius
    Cartridge, Ceramic
  • DC sejuk rintangan
    6 Ohms
  • Rating Semasa
    200mA