Rumah > Produk > Perlindungan litar > fius > BK1/S506-32-R
Permintaan Quote
Melayu
5491721Image BK1/S506-32-R.Bussmann (Eaton)
BK1/S506-32-R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    BK1/S506-32-R
  • Penerangan
    FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
    250V
  • Saiz / Dimensi
    0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
  • Siri
    S506
  • Masa tindak balas
    Slow
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    5mm x 20mm
  • Nama lain
    BK1-S506-32-R
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Holder
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • lebur I²t
    0.0051
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis fius
    Cartridge, Glass
  • DC sejuk rintangan
    21 Ohms
  • Rating Semasa
    32mA
  • warna
  • Breaking Kapasiti @ nilai voltan
    35A