Rumah > Produk > Perlindungan litar > fius > BKS-S505-V-12-R
Permintaan Quote
Melayu
BKS-S505-V-12-R
  • Nombor Bahagian
    BKS-S505-V-12-R
  • Penerangan
    FUSE CERAMIC 12A 250V 5X20MM
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
    250V
  • Saiz / Dimensi
    0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
  • Siri
    S505
  • Masa tindak balas
    Slow
  • Pakej / Kes
    5mm x 20mm
  • lebur I²t
    713.7
  • Jenis fius
    Cartridge, Ceramic
  • DC sejuk rintangan
    0.0053 Ohms
  • Rating Semasa
    12A