Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > HCM1A1307-4R7-R
Permintaan Quote
Melayu
4360505Image HCM1A1307-4R7-R.Bussmann (Eaton)
HCM1A1307-4R7-R
Dalam stok
250+
  • Nombor Bahagian
    HCM1A1307-4R7-R
  • Penerangan
    FIXED IND 4.7UH 15.0A SMD
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    0.539" L x 0.512" W (13.70mm x 13.00mm)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    HCM1A1307-4R7
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    4.7µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.256" (6.50mm)
  • Penerangan terperinci
    4.7µH Shielded Inductor 11A 7.5 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC Rintangan (DCR)
    7.5 mOhm Max
  • Rating Semasa
    11A
  • Semasa - Ketepuan
    15A