Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > HCM1A1707-680-R
Permintaan Quote
Melayu
4521149Image HCM1A1707-680-R.Bussmann (Eaton)
HCM1A1707-680-R
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    HCM1A1707-680-R
  • Penerangan
    FIXED IND 68.0UH 6.0A SMD
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm)
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    68µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.276" (7.00mm)
  • Penerangan terperinci
    68µH Shielded Inductor 5.2A 60 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC Rintangan (DCR)
    60 mOhm Max
  • Rating Semasa
    5.2A
  • Semasa - Ketepuan
    6A